Jak zrobić fale na włosach przez noc

Aby uzyskać piękne fale na noc, możesz przedzielić włosy na środku. Skręć jedną stronę z drugą i przypnij ją na czubku głowy. Rano możesz otworzyć drugą sekcję. Rano po prostu rozepnij je, aby odsłonić swoje cudowne, plażowe fale. Przekonasz się, że proces ten jest łatwy i szybki. Spróbuj sama, a wkrótce odkryjesz sekret pięknych fal, które utrzymają się przez całą noc.

Aby stworzyć francuski warkocz, zacznij od umycia włosów i dodania im objętości u nasady. Większość fryzur na noc kończy się płasko, więc pamiętaj o dodaniu pianki do włosów u nasady. Następnie, wytrząśnij warkocze, aby nadać im luźniejszy, bardziej zwinięty wygląd. Podczas zaplatania włosów, używaj luźnego warkocza, aby uniknąć ciągnięcia u nasady. Po przebudzeniu, po prostu wytrząśnij warkocze, aby odsłonić soczyste, falujące fale.

Zastosuj puder teksturyzujący lub spray nabłyszczający. Dzięki temu włosy nabiorą zdrowego połysku, a Twoje fale będą wyglądały na lśniące. HeyKali, vlogerka urody z YouTube, demonstruje tę technikę przy użyciu prostownicy. Używając prostownicy, obracaj ją w dół, aby fale były płaskie i równe. Następnie nałóż na włosy spray nabłyszczający, który doda im blasku. Następnie, będziesz gotowa, by obudzić się ze wspaniałymi, czarującymi falami.

Jeśli chcesz stworzyć fale na noc, musisz zainwestować w wałki z pianki. Chociaż wałki piankowe mogą być drogie, są warte inwestycji. Ponadto, ważne jest, aby zainwestować w dobry balsam do układania, aby przygotować włosy do loków. Te dwa produkty sprawią, że fale na noc będą łatwe do osiągnięcia. Najlepsze w nich jest to, że utrzymają się przez całą noc. Następnie, można usunąć je rano.

Dla tych, którzy mają długie włosy, istnieje kilka wskazówek, aby uzyskać fale plaży przez noc. Upewnij się, że Twoje włosy są w co najmniej 90 procentach suche przed snem, a następnie podziel je na trzy sekcje. Następnie podziel każdą sekcję na trzy równe części i skręć przednie części, tworząc wysoki kucyk. Weź zwykły warkocz i zostaw około cala lub dwóch na dole. Rano możesz delikatnie rozwiązać warkocze i potrząsnąć włosami od nasady, aby odsłonić swoje piękne fale.

Dla uzyskania plażowych fal, Amber Scott zaleca użycie jednocalowej lokówki. Duże lokówki są trudne do kontrolowania. Używaj małej, jednocalowej lokówki do kręcenia małych sekcji i unikaj robienia zbyt perfekcyjnych fal. Przed nałożeniem kremu do stylizacji, za pomocą małego klipsa przypnij wstążkę do loków na czubku głowy. Upewnij się, że włosy są suche, aby mogły wchłonąć krem do stylizacji.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane