Jak sprawić, by mój numer telefonu był niewidoczny na iPhonie

Jeśli chcesz uczynić swój numer telefonu niewidocznym, możesz to zrobić na swoim iPhonie. Możesz wybrać, aby ukryć swój numer, gdy otrzymasz połączenie od konkretnego numeru. Ale zanim to zrobisz, musisz upewnić się, że twój przewoźnik pozwala ci na to. Poniżej znajduje się kilka metod, których możesz użyć, aby ukryć swój numer. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uczynić swój numer niewidocznym na iPhone’ie. Możesz również ukryć swój numer na poszczególnych połączeniach.

Pierwszą opcją jest zablokowanie swojego numeru przed dzwonieniem do innych. To działa dobrze, jeśli chcesz uniknąć niechcianych połączeń, ale nie jest skuteczne, gdy rozmawiasz tylko przez telefon. Usługi blokowania identyfikatora rozmówcy są dostępne za darmo i działają dla połączeń wychodzących. Możesz również skorzystać z usług innych firm, aby uczynić swój numer niewidocznym na telefonach komórkowych. Metody te są skuteczne i bezpieczne i mogą być najlepszą opcją dla Ciebie. Jednak musisz być bardzo ostrożny, ponieważ metody te mają tendencję do uczynienia numeru telefonu visible.

Inną opcją jest użycie numeru telefonu Burner. Numer Burner będzie wysyłać teksty i połączenia do telefonu bez ujawniania swojej tożsamości. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie i może być używane przez właścicieli firm, casual daters, freelancerów lub sprzedawców. Jednak może on być nienotowany przez niektórych przewoźników. Jeśli więc nie jesteś pewien, czy Twój numer jest widoczny czy nie, możesz spróbować zadzwonić do zaufanego przyjaciela lub współpracownika. Na przykład możesz zadzwonić do nich z numerem telefonu Palnika lub po prostu wybrać ich #31 i zobaczyć, czy widzą twój numer, czy nie.

Inna metoda ukrywania numeru telefonu na identyfikatorze rozmówcy to użycie sztuczki *67. Działa to zarówno na telefony stacjonarne, jak i na smartfony. Wystarczy otworzyć klawiaturę i wybrać *67. Następnie wybierz opcję „prywatny”. Będziesz musiał to zrobić dla każdego połączenia, w przeciwnym razie, numer będzie nadal pokazać się na identyfikator rozmówcy. Większość operatorów komórkowych będzie oferować tę opcję domyślnie. Jeśli obawiasz się, że twój numer może być widoczny dla dzwoniącego, możesz również skontaktować się z przewoźnikiem, aby skonfigurować swój numer, aby był niewidoczny w katalogu dzwoniącego.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane